- Liberecký kraj
Zprávy z Liberce i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Libereckého kraje.
Případ Fajt hýbe českou politikou - Blog
Ladislav Jakl Chmelit zastudena - pít zatepla. Kdo nechmelí zastudena, ten jako by nebyl. To říká jeden můj kamarád, a před nějakýma pěti lety to byla v českém mikropivovarnickém světě skoro pravda.
Petr Kramný definitivně neuspěl… - Blog
Symbolicky dne 30. 7. 2018 podal Petr Kramný návrh na obnovu řízení ve své trestní věci, kde byl pravomocně a vykonatelně odsouzen na 28 let, (zdroj ) za vraždu elektrickým proudem své manželky a dcery.
MAFRA– Wikipedie
Mafra Slovakia. Mafra Slovakia je slovenské vydavatelství, které na tamním trhu působí od roku 1992, původně pod názvem Ecopress. V roce 2013 koupil vydavatelství Andrej Babiš a mediální skupina byla přejmenována od roku 2015 na Mafra Slova
FOTOREPORT: Je to peklo, když nejezdí metro - Blog
Chvílemi mi bylo pána z dopravních podniků líto, když bezradně mával rukama a z jeho vysílačky kdosi vzteky pištěl. Když se na něj obořil jeden cestující, že to nemají pořádně zorganizované a všude vládne chaos, dopravák nás všechny odkázal se stížno
Kašlou na nás - Blog
Celé roky se mluví o tom, jak naši poslanci EU pracují na tom, aby byla stejná kvalita potravin. Aby u nás nebyly potraviny méně kvalitní, než jsou ty, které se prodávají třeba v Německu nebo Rakousku.
Pár pohlavků, nebo facek mladejm neuškodí? - Blog
Poslední dobou se nějak radikalizujeme. A mládí stojí za prd, svět se obrací v zandel a přitom by stačilo jen... Pár dobře mířenejch pohlavků, případně promptně sundaný pásek na kalhoty.V některých případech si klasicky vystačíme s vařečkou.
Láska lyžařská - Blog
„Budu se vdávat!“ vrazila jsem radostně babičce pod nos opravdickej zásnubní prsten. „No, tak se z toho hlavně nepo..,“ zchladila mě ta, od níž bych pochopení mých konzervativních sklonů čekala zdaleka nejvíc.
Ahoj lidi, z Lán jsem utekl ... -
A je to právě Andrej Babiš, který na této taškařici může ztratit. Opozice nemá v případě předčasných voleb ztratit co.. I v případě neúspěchu bude dál nejspíš probíhat v dalších a dalších variantách jak slohové, tak tělesné cvičení na téma Andrej Bab
- Karlovy Vary a Karlovarský kraj
Zprávy z Karlových Varů i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Karlovarského kraje.