ETA a.s.

Kvalita Vysokou technickou a užitnou hodnotu produktů ETA zajišťujeme díky vlastní zkušebně domácích spotřebičů a týmu odborníků s dlouholetou praxí.

Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě

KNIHOVNICKÁ K2 - Knihovna Moravskoslezského kraje 2019. Vedení Moravskoslezského kraje společně s Moravskoslezskou vědeckou knihovnou v Ostravě si je vědomo důležitosti a společenského významu veřejných knihoven a práce jejich odborného personálu i z

- investice, burza, RM-SYSTÉM, kurzy, akcie online

Úspěšný týden na pražské burze. Index PX-TR nad hranici 2 000 bodů. Nové podílové fondy v ČR. V závěru loňského roku vstoupil na český trh nový hráč na poli otevřených podílových fondů.

VŠPJ | Jediná veřejná vysoká škola v Kraji Vysočina

Na Vysoké škole polytechnické se sešli čerství absolventi jednotlivých studijních oborů a programů, aby absolvovali své promoce, což jsou slavnostní akty, při kterých je jim předán vysokoškolský diplom a zároveň získávají akademický titul.

Integrovaný portál MPSV

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí. Poskytuje informace a služby v oblasti zaměstnanosti, státní sociální podpory, pomoci v hmotné nouzi, sociálních služeb, dávek sociální péče pro OZP a dalších.

Zvědavec

Zná je (či vzpomíná si na ně) jen ve fragmentech bez příčinných souvislostí. Celá záležitost by byla na knihu, pokusím se přesto o maximální stručnost, a to i za cenu občasného zjednodušení.

HELUZ– cihly, překlady, komíny, stropní systémy pro ...

Výrobky HELUZ Naše cihelné výrobky jsou kvalitní, trvanlivé, mají výborné tepelněizolační vlastnosti a jsou za rozumnou cenu.; Služby HELUZ Víme, co obnáší stavba domu. Poradíme, vypíšeme materiál, připravíme cenový návrh, zdarma vše dovezeme a půjčí

- Multilingual Dictionary

- Multilingual Dictionary. Hlavní slovní zásobu poskytla společnost LangSoft, výrobce slovníků, překladačů textů a www stránek PC Translator.

Lezec

Legendární lezecká videokazeta Skalní hrátky od Zdeňka Němce z roku 1997 s Tomášem Sedláčkem a Marcelem Tomanem ve snímku Vysoké napětí nebo s portrétem amerického slavného sólolezce Johna Bachara je nově volně ke zhlédnutí na Youtube.

- Online hry zdarma

Fireboy and Watergir... 91% Pomozte dvojici malých živlíku projít všechna bludište. Ohnový kloucek a vodní holcicka si musí vzájemne pomáh...