Zdravotnická technika - antidekubitní matrace - prevence ...
Zdravotní antidekubitní matrace DN-500 s variabilně nastavitelným tlakem vzduchu je speciální dvouvrstvá a velmi odolná matrace. Dvouvrstvá konstrukce zabraňuje unikání vzduchu a prodlužuje životnost vzduchových polštářů. Povrch této zdravotní matrac
Matrace pěnové | Praktik Home
Matrace pěnové. Na webu Praktik Home nabízíme pestrou nabídku produktů z kategorie Matrace pěnové. Eshop je zaměřen na kvalitní bytový textil a doplňky do bytu od českého výrobce.
Matrace do postele,
Matrace do postele - vyberte si Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby.
Kvalitní zdravotní matrace českého výrobce značky BAZYL ...
Výhodou nákupu od je možnost výroby matrace na míru dle požadovaných rozměrů i vlastností zákazníka. Díky úsilí celého týmu, nabízíme jen ty nejmodernější modely matrací a neustále pracujeme na nových technologiích.
Měkké matrace | MOLMAT GROUP, s.r.o.
Námi nabízené měkké matrace patří mezi nejměkčí na trhu. Díky jejich měkkosti jsou velice elastické, dobře přizpůsobivé a odolné. Mezi nejčastější příznivce těchto matrací patří zejména ženy, starší lidé nebo osoby trpící bolestí kloubů.
matrace 75x190, matrace 190x75
i méně běžný rozměr matrací 75x190 cm najdete na
dětská židle therapia
(Kancelářská křesla) Hodnocení produktu: 100% (). Terapeutická zdravotní židle THERAPIA ENERGY L COM 3512, chromované provedení. Prémiová zdravotní ergonomická židle pro střední a štíhlejší postavy.
Matrace matrace++120x200 -
tuhost 3– středně tvrdé, PUR pěnové, 120 kg, Zdravotní matrace, 7 Partnerská matrace je vyrobena z kvalitních PUR pěn s vysokou životností. Lehací plochy matrace jsou profilovány do 7 anatomických zón pro maximální komfort ležení.
Rošty lamelové |
9 426 Kč . Zobrazit. Za týden zakoupilo 6 zákazníků ... 80x200 praha matrace akce 1+1 matrace 90x200 nejlevnější matrace 140x200 latexová matrace matrace pěnová levná matrace zdravotní matrace praha tvrdá matrace jak vybrat matraci tvrdost matrace če
therapiažidle
zdravotní židle therapia mini 9810 - dětské židle dětská židle therapia mini 9810 obchody, služby, e-shopy, firmy, prodejci, výrobci, maloobchod, velkoobchod zdravotní matrace, rošty, sedací soupravy a nábytek od předních českých výrobců.