Náhradní díly, autodíly - Auto Kelly E-Shop
Auto Kelly a.s. - největší dodavatel autodílů, autodoplňků a autopotřeb na českém trhu. Široká síť autoservisů a 83 prodejen po celé České republice.
- párty v Praze, párty v Brně
Vedra pominula, kam vyrazit za zábavou? Z festivalů se koná třeba Mácháč, zavítat můžete také do klubů... Sobota: V pardubickém klubu Gimlet se koná Summer Mix, vstup je jen 30 korun, hrají Gimlet DJs.V mosteckém klubu Neprakta se uskuteční Sunball p
::
Stránky křesťanské sportovní organizace Orel. Orel podporuje především sport pro všechny a snaží se pořádat své aktivity v duchu fair-play. Na stránkách najdete plánované akce, výsledky, informace, sportovní pravidla atd..
Veteránské akce |
Veteránské akce, burzy a srazy v kompletním a snadno tříditelném seznamu na webu jsou komlexním seznamem všch akcí, které vás mohou ohledně veteránů zajímat.
OKAY– Nízké ceny vždy vítězí!
U nás najdeš kvalitní elektro a designový nábytek přesně podle svých představ. Nakupuj tam, kde je to OKAY.
- kulturní akce a zábava pro Váš volný čas
Nabídka akcí pro zábavu a volný čas pro celou rodinu
Chomutov - oficiální stránky statutárního města
Statutární město Chomutov. Vzhledem k současnému nedostatku vody ve vodních tocích, vydal Magistrát města Chomutova, Vodoprávní úřad opatření o zákazu odběru vod z vodních toků.
Dolní Morava ...hory zážitků
Adrenalin park. Místo pro skutečné adrenalinové nadšence, kteří si vyzkouší skok volným pádem, zhoupnutí ve dvou z výšky 13 metrů nebo některý z lanových okruhů.
Úvodní stránka - Oficiální stránky Obce Žiželice
Počasí zítra: 23. 7. 2019 29/15°C. Bude skoro jasno až polojasno, v SV polovině oblačno až zataženo, ojediněle přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 27 až 31°C, na SV kolem 24°C.
SEDM MEDAILÍ, DVA TITULY NA MČR MLÁDEŽE V OLOMOUCI ...
AtletiÚsteckého kraje se radovali na mistrovství ČR dorostu a juniorů celkem sedmkrát. Petra Helebrantová získala mistrovský titul na tři kilometry, navíc přidala stříbro z patnáctistovky.Roli favoritky potvrdila Zuzana Porubčanová, když vyhrála osm