Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek, bylinných výrobků určených ke kouření a elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Pro nákup na našem eshopu je nutná registrace a následné ověření Vašeho věku. Neregistrovaným a neověřeným zákazníkům nebude objednávka realizována.

Ověření věku

Dle § 6 zákona č. 65/2017 Sb. O ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek lze tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření a elektronické cigarety prodávat prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, pokud je vyloučen jejich prodej osobám mladším 18 let; za tím účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele. Prodejce je povinen v okamžiku prodeje ověřit, že kupující spotřebitel není mladší 18 let.

Postup:

Účelem validace je jednoznačně ověřit zletilost koncového zákazníka způsobem, který vyhovuje platnému zákonu.

Validovaný účet je nezbytný k nákupu zboží na našem eshopu.

Zaregistrujte se pomocí emailu a hesla na náš eshop a následně obdržíte emailem výzvu k ověření zletilosti.

Následně emailem zašlete redukovanou kopie průkazu totožnosti, ve které jsou anonymizovány (skryty) všechny ostatní údaje než údaj o tom, že se jedná o občanský průkaz (cestovní doklad) a dále jméno, příjmení a datum narození jeho držitele.

Kopii dokladu zašlete jako odpověď na email,který obdržíte automaticky po Vaší registraci.

Potvrzení validace vašeho účtu opět obdržíte emailem. Po potvrzení se pomocí Vámi zadaného emailu a hesla přihlásíte na náš eshop a vyplníte Vaše údaje,potřebné k realizaci objednávky a můžete nakupovat.

Ověřování provádíme ručně,proto mějte strpení.

V pracovní době nám to trvá několik minut. Mimo pracovní dobu se však ověření může prodloužit.

Děkujeme za pochopení.